CHESHIRE RUGBY FOOTBALL UNION

UNDER 16’s SQUAD Versus Lancashire 20th January 2019 at BURNAGE RFC

Cheshire ‘B’ Team Meet at BURNAGE RFC 11.00am

1.Luca Del Rio,Cheadle Hume Sch’/Stockport RFC

2.Alex Campbell,Manchester GS/Warrington RFC

3.Bradley Boyd, Stockport GS/Stockport RFC

4.Aaron Briscall, Sandbach Sch’/Sandbach RFC

5.Angus Walker, Sandbach Sch’/Sandbach

6.Seb Murphy, Manchester GS/Bowden RFC

7.James Outram, Wirral G.S./B’head PK FC

8.Callum O’Neill, St. Ambrose Coll’/Bowden RFC

9.Alex Davies, King’s Sch’/Macclesfield RFC

10.Harry Swayne, Castle Rushen HS/Nomads

11.Joe Taylor. Lymm HS/Warrington RFC

12.Sam Wadsworth, Lymm HS/Lymm RFC

13.Marcus Naidoo, Marple Hall HS/Macclesfield RFC

14.Tom Unsworth, Hazel Grove HS/Sockport RFC

15.Oliver Barlow, Sedburgh Sch’/Sandbach RFC

16.Jamie Gardiner, Woodchurch HS/Caldy RFC

17.Charles Norbury,Knutsford Ac’y/Knutford RFC

18.JoshTaylor,Stockport GS/Stockport RFC

19.Iain Lewis Mercer,The Heath Comp’/Warington RFC

20.Marcus Blake, Knutsford Ac’y/ Knutsford RFC

21.Joe Ward, King’s Sch’/Macclesfield RFC

22.Edan Welch, St. Ambrose Coll’/Knutsford RFC

23.Ryan Messam, Ruskin HS/Crewe & Nant’ RFC

24.Charlie Hughes, Lymm HS/Warrington RFC

25.Sam Croft, St. Anselm’s Coll’/Hoylake RFC

Cheshire ‘A’ Team Meet at BURNAGE RFC 12.30pm

1.Louis Fletcher, Caldy GGS/Caldy RFC

2.Isaac Hardisty,Birkenhead Sch’/Caldy RFC

3.Oscar Pinder, King’s School/Bowden RFC

4.Noah Ellis, Manchester GS/Bowden RFC

5.Finlay Murphy Lymm HS/Lymm RFC

6.Cyrus Kerfoot, King’s Sch’/Wilmslow RFC

7.Liam Ashworth, Marple Hall HS/Bowden RFC

8.Joe Craven, Cardinal Newman HS/Warrington RFC

9.Finton Lynch, St. Anselm’s Coll’/B’head PK FC

10.Ben Simpson, Manchester GS/Lymm RFC

11.Sam Worthington, King’s Sch’/Stockport RFC

12.Ewan Holt, Marple Hall HS/Stockport RFC

13.Josh Clarke, Sedburgh Sch’/Sandbach RFC

14.Haeden Johnson, Manchester GS/Wilmslow RFC

15.James Stride, Knutsford Ac’y/Knutsford RFC

16.Michael Bygrave,Sandbach Sch’/Sandbach RFC

17.James Bladon, St. Anselm’s Coll’/B’head PK FC

18.Cianan Madeley,St. Ambrose Coll’/Bowden RFC

19.Nathan Brooks, Knutsford Ac’y/Knutsford RFC

20.Owen McPherson, Harrytown RCHS/Stockport RFC

21.Thomas Manaton,Newcastle-U-Lyme Ind’Sch’/ Crewe & Nantwich RFC

22.Will Davies, King’s School, Macclesfield

23.Ben Kersch, King’s Sch’/Wilmslow RFC

24.Will Robinson, Wirral GS/B’head Park FC

 

 

 PLAYERS NOT SELECTED FOR THIS GAME WILL BE GIVEN FIRST PREFERENCE FOR THE NEXT FIXTURE

 Head Coach Dave Connolly

Coaches.      Ryan Acton

                        Callum Yorke

                        Nathan Swarbrick

Physio.          Chris Wood

Managers     Brendan Bailey/Bob Davies.

 PLEASE NOTE:- All players are expected to dress in No1’s after each game.  Jeans are not acceptable.

The County will supply the playing shirt and socks.  Squad members are requested to supply their own white shorts and any warm up kit that they require.

IF YOU HAVE A MEDICAL CONDITION PLEASE ENSURE THAT THE U16’S MANAGER, BRENDAN BAILEY, HAS THE NECESSARY INFORMATION, (Mobile No. 07982-255-742).